Co nam przeszkadza mieć figurę modelki?

2015-07-22 06:00:00 (ost. akt: 2015-07-21 13:12:51) Artykuł sponsorowany
Co nam przeszkadza mieć figurę modelki?

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Większość z pań marzy o zgrabnej figurze. Zresztą część mężczyzn utwierdza nas w tym przekonaniu, sugerując nam na przykład zmianę diety. Jest jednak sposób byśmy bez większych wyrzeczeń przybliżyły się do naszej wymarzonej sylwetki. O tym między innymi możemy przeczytać w najnowszej książce z serii: "Nie umieraj na raka".

Nie musisz godzić się na swoje odbicie w lustrze. Wystarczy zrozumieć dwie najważniejsze zasady. Pierwsza z nich dotyczy Naszego myślenia, które jest niewątpliwie nakręcane poprzez machinę biznesu. Wszędzie widoczne zgrabne ciała i lansowane przez media wyidealizowane sylwetki. Nic dziwnego, że każda z Nas pragnie dążyć do tego trudnego celu. Zdajmy sobie jednak sprawę, że piękno tkwi w środku.

Drugim aspektem jest znajomość wpływu niektórych substancji znajdujących się w pożywieniu, napojach czy lekach chemicznych. Powodują w naszym ciele niechciane zaokrąglanie się kształtów, zwiększenie wagi co prowadzi nas do poszukiwania i kupowania przeróżnych, cudownych specyfików. Wszystko po to by móc szybko zgubić zbędne kilogramy.

Warto podkreślić, że mało która z nas ma świadomość, że większość modelek jest na bardzo drastycznej diecie. Wszystko po to by zachować wręcz nienaganne wymiary. Może zamiast dręczyć swój organizm wyniszczającymi dietami, warto dowiedzieć się jak w najbardziej naturalny sposób zadbać o swoje ciało?

Bardzo ważna jest świadomość tego co jemy. Niestety duża ilość znajdujących się w żywności nawozów sztucznych, herbicydów, konserwantów czy kolorantów ma na nas bardzo negatywny wpływ. To one bezpośrednio osłabiają działanie tarczycy, a nawet zwiększają w organizmie poziom ksenoestrogenów (sztuczne estrogeny). Jego nadmiar prowadzi do odkładania się dodatkowej tkanki tłuszczowej, która również wytwarza dodatkowe ilości estrogenu, więc koło się zamyka.

W ten prosty sposób, tego typu substancje, całkowicie rozregulowują system hormonalny co prowadzi nas bezpośrednio do większości chorób w tym autoimmunologicznych i nowotworowych.
Medycyna oficjalnie rozpoznaje tzw. nowotwory hormono-zależne, czyli głównie nowotwory piersi i narządów rodnych. Oczywiście hormony, uczestnicząc w każdym aspekcie naszego życia i zdrowia, mają także olbrzymi wpływ na rozwój nowotworów.

Zachęcamy do przeczytania najnowszej książki z serii: Nie umieraj na RAKA. Znajdziemy tam bardzo przydatne informacje, np. na co powinniśmy zwracać uwagę przy wyborze jedzenia czy składu leków. Dzięki temu mamy szansę na długofalowe utrzymanie nie tylko pięknej figury, lecz także czerpania radości z dobrego zdrowia.

Gdy rak dotyczy także Twojej rodziny… >>>

Tu kupisz książkę>>>