Nowy salon piękności w Olsztynie

2015-12-24 00:01:00 (ost. akt: 2015-12-21 15:26:16) Artykuł sponsorowany
Nowy salon piękności w Olsztynie

Autor zdjęcia: Beloved BeautyPlace

Beloved BeautyPlace, to nowoczesny salon piękności usytuowany w olsztyńskim Koszary Park. Salon oferuje najwyższej jakości kompleksową pielęgnację dla kobiet i mężczyzn. To pierwsze takie miejsce na urodowej mapie Olsztyna.

Salon Beloved BeautyPlace usytuowany jest w centrum Olsztyna, w pięknych, przestronnych wnętrzach loftowych kompleksu Koszary Park. Nowocześnie urządzony służy nie tylko funkcjonalnością, ale i okazałością. Ciepła atmosfera, specjalnie zaprojektowane meble, dopieszczony detal i zapach aromatycznych świec i świeżych kwiatów to kwintesencja tego miejsca i jego myśl przewodnia.

Salon oferuje szeroki wybór ekskluzywnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz upiększających zabiegów medycyny estetycznej zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, wykonywanych przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii, sprzętów medycznych oraz profesjonalnych linii kosmetyków biomedycznych, kosmeceutyków i specjalistycznych preparatów medycznych. Uzupełnieniem jest pełen zakres pielęgnacji dłoni i stóp.
Wśród zabiegów znajdują się najnowocześniejsze: Emerge, Zaffiro, Storz, Maximus, Geneo oraz Endermologie LPG.

Emerge to laser frakcyjny nieablacyjny, który powoduje głęboką regenerację skóry. Wykonuje resurfacing, stosując energię w postaci mikrowiązek światła. Naturalny proces gojenia się powoduje, że uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efekt: odmłodzenie skóry, redukcja zmian pigmentowych, redukcja zmarszczek, lifting skóry oraz redukcja blizn i rozstępów.

Zaffiro to urządzenie wyposażone w głowicę ze szlachetnego szafirowego szkła. Efektem zabiegów jest m.in. ujędrnienie skóry, usunięcie zmarszczek, podniesienie opadających policzków, likwidacja bruzd wargowo-nosowych czy obkurczenie pociążowego brzuszka.

Storz emituje fale akustyczne, które dają znakomite rezultaty w leczeniu cellulitu przy każdym stadium zmian. Redukuje objętość komórek tłuszczowych, a tym samym obwód obszaru zabiegowego. Efekt: redukcja cellulitu nawet w najbardziej zaawansowanym stadium, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa jędrności skóry, modelowanie sylwetki oraz drenaż limfatyczny.

Maximus stosuje opatentowaną technologię Trilipo RF. Podgrzewa skórę właściwą, skracając włókna kolagenowe oraz stymulując produkcję nowych. Efektem zabiegów jest lifting skóry, redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, tonizacja mięśni oraz wymodelowanie ciała i twarzy.

Geneo to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą, oparty o MicroBubble Technology. Wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu, dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Geneo proponuje dwa rodzaje zabiegów: NeoRevive oraz NeoBright, których efektem jest redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry, zmniejszenie porów, poprawa gęstości i odżywienie skóry, zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry, rozświetlenie i promienny wygląd skóry, naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry, wyrównanie kolorytu, redukcja przebarwień, poprawa gęstości skóry i odżywienie skóry.

Endermologie LPG to najnowocześniejsza technologia wyszczuplania i przeciwdziałania oznakom starzenia. To ekskluzywna technika stymulacji komórkowej, która umożliwia w 100 proc. naturalne zabiegi oddziałujące na tkankę łączną. Aparat CELLU M6 Integral to jedyny w rejonie najnowszy aparat LPG, który umożliwia osiągnięcie niedostępnych wcześniej efektów zabiegów Endermologie w obszarze ciała i twarzy. Są nimi odchudzenie komórek tłuszczowych, wygładzenie cellulitu i modelowanie sylwetki oraz ujędrnienie skóry czy rozjaśnienie cery, wypełnienie zmarszczek oraz uwydatnienie konturów twarzy.

Salon Beloved BeautyPlace znajduje się przy ul. Marka Kotańskiego 4 lokal B1.11 więcej na stronie internetowej: www.beloved.pl