Idealny prezent dla siostry, mamy, przyjaciółki... ale nie tylko!

2015-12-21 15:45:00 (ost. akt: 2015-12-21 15:46:21) Artykuł sponsorowany
Idealny prezent dla siostry, mamy, przyjaciółki... ale nie tylko!

Autor zdjęcia: Beloved BeautyPlace

Święta tuż tuż, a Ty gorączkowo przeglądasz oferty sklepów internetowych w poszukiwaniu ostatnich prezentów gwiazdkowych, martwiąc się, że już trochę późno na wysyłkę pocztową? Możesz już przestać, bo właśnie znalazłeś/znalazłaś coś, co z pewnością ucieszy każdego. Podaruj Jej/Jemu coś pięknego!

BELOVED BeautyGift to spersonalizowany prezent, uprawniający do wybranego zabiegu z oferty nowo otwartego salonu BELOVED BeautyPlace (ul. Marka Kotańskiego 4 lok. B.1.11 w Olsztynie, Koszary Park). Szyty na miarę, pięknie zapakowany voucher to wymarzony prezent nie tylko dla pań. Salon oferuje bowiem pielęgnację od stóp do głów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Dlaczego akurat BELOVED BeautyPlace?

Po pierwsze – to jedyne takie miejsce na urodowej mapie Olsztyna i okolic z tak bogatą propozycją zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. W ramach bogatej oferty salonu znajdują się całkowicie nieinwazyjne zabiegi oparte na najnowocześniejszych technologiach. A wśród nich: Emerge, Zaffiro, Storz, Maximus, Geneo oraz Endermologie LPG. (Więcej na temat działania oraz efektów zabiegów na stronie www.beloved.pl.)

Po drugie – to miejsce, które zadba o Ciebie i Twoich najbliższych w sposób absolutnie kompleksowy. Salon oferuje szeroki wybór ekskluzywnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz upiększających zabiegów medycyny estetycznej zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, wykonywanych przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii, sprzętów medycznych oraz profesjonalnych linii kosmetyków biomedycznych, kosmeceutyków i specjalistycznych preparatów medycznych. W trosce o kompleksową obsługę swoich klientów, BELOVED BeautyPlace proponuje jednocześnie pełen zakres pielęgnacji dłoni i stóp. Zajrzyj na stronę http://beloved.pl/, sprawdź całą ofertę i wybierz te, które najbardziej odpowiadają Twoim oczekiwaniom.

Po trzecie - BELOVED BeautyPlace to miejsce, w którym Ty i Twoi bliscy poczujecie się naprawdę wyjątkowo. Usytuowany w poniemieckich koszarach, piękny, przestronny loft został urządzony tak, by nie tylko służyć funkcjonalnością, ale i cieszyć swoją okazałością. Ciepła atmosfera i urokliwe kąty otulone kwiatowym wzorem. Specjalnie zaprojektowane meble, dopieszczony detal, unoszący się w powietrzu zapach płonących świec i świeżych kwiatów. To miejsce pełne życia i uroku samo w sobie. Takie, które można pokochać.

Po czwarte – w BELOVED BeautyPlace to klient jest najważniejszy, a sukces salonu mierzony jest jego uśmiechem. Dążąc do spełnienia oczekiwań swoich klientów, salon na bieżąco przygotowuje specjalne pakiety zniżkowe z zestawami odpowiednio dobranych do problemów poszczególnych partii ciała zabiegów. A ponadto proponuje programy lojalnościowe oraz program BeautyVIP (szczegóły na: http://beloved.pl/aktualnosci/ oraz http://beloved.pl/promocje/), w ramach których możliwa jest wymiana zbieranych punktów na zabiegi oraz uzyskanie stałej zniżki.

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany/przekonana, że BELOVED BeautyGift będzie doskonałym prezentem pod choinkę... to zajrzyj na stronę www.beloved.pl lub odwiedź salon BELOVED BeautyPlace przy ul. Marka Kotańskiego 4 lok. B.1.11 w Olsztynie i przekonaj się sam, że piękno można również podarować.