Nieinwazyjny lifting Zaffiro

2016-01-28 08:31:39 (ost. akt: 2016-01-29 09:24:10) Artykuł sponsorowany
Nieinwazyjny lifting Zaffiro

Autor zdjęcia: Beloved BeautyPlace

Z wiekiem drastycznie spada ilość kolagenu w skórze. Pojawiają się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć, traci elastyczność i staje się coraz bardziej podatna na działanie siły grawitacji. Proces ten można jednak zahamować, a istniejące już zmarszczki i niedoskonałości zlikwidować za pomocą zabiegu wykonywanego przy pomocy specjalistycznego urządzenia Zaffiro.

Zaffiro wyposażone jest w głowicę ze szlachetnego szafirowego szkła. Emitując promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali (750-1800 nm) powoduje jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej (65°C) ze stałym, ochronnym chłodzeniem powierzchniowym. Efekt termiczny, zachodzący w dolnych warstwach skóry, powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie oraz elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu.

Drugim, długofalowym skutkiem, jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów (komórki skóry właściwej) do produkcji nowych włókien kolagenowych. Zwiększona zostaje o około 30 proc. produkcja kolagenu, co daje efekt poprawy gęstości skóry i liftingu. Proces tworzenia się kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry pogłębia się w ciągu kolejnych miesięcy po zabiegu. I trwa całe lata.

Zaffiro błyskawicznie, bezinwazyjnie i skutecznie ujędrnia skórę, usuwa zmarszczki, likwiduje obwisy, zwiększa zawartość kolagenu, podnosi opadające policzki, likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, poprawia owal twarzy, rzeźbi kształt ramion i ud, obkurcza pociążowy brzuszek.

Umów się na zabieg zaffiro w salonie BeLoved: 664 464 404

http://beloved.pl/

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB