Laser Emerge gwarancją pięknej skóry

2016-03-17 09:46:38 (ost. akt: 2016-03-21 08:14:24) Artykuł sponsorowany
Zabieg laserem Emerge likwiduje zmarszczki i tzw. kurze łapki

Zabieg laserem Emerge likwiduje zmarszczki i tzw. kurze łapki

Autor zdjęcia: BELOVED BeautyPlace

Odmładza i liftinguje skórę, redukuje zmiany pigmentowe i zmarszczki, niweluje blizny i rozstępy. Emerge. Laser frakcyjny nieablacyjny, którego działanie powoduje głęboką regenerację skóry.

Emerge wykonuje resurfacing stosując energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się powoduje, że uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra.

Laser posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczność redukcji cienkich linii na delikatnym obszarze wokół oczu, tzw. kurzych łapek. Seria zabiegów laserem emergetm skutecznie zredukuje problem rozstępów, będących efektem nadmiernego lub zbyt szybkiego rozciągania skóry. I to w sposób nieinwazyjny i nie wymagający okresu rekonwalescencji. Dzięki nieablacyjnemu resurfacingowi emergetm skóra wygląda młodziej, jest pełna blasku, jędrniejsza i bardziej napięta. Zabieg redukuje też głębokie bruzdy i zmarszczki. Poddając się działaniu Emerge usuniemy także uciążliwe blizny – laser przebuduje skórę, a zniszczoną tkankę zastąpi nową i zdrową.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB