Odpocznij w Termach Warmińskich

2018-01-11 08:00:00 (ost. akt: 2018-01-11 13:58:59)
Odpocznij w Termach Warmińskich

Autor zdjęcia: Termy Warmińskie

Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim to pierwszy w Polsce północnej obiekt rekreacyjny, w którym wykorzystano naturalne złoża wód termalnych.

Kompleks Term Warmińskich jest jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów na Warmii i Mazurach. Wydzielono tu specjalne strefy, dzięki czemu każdy kto tu wejdzie bez problemu znajdzie to czego szuka: baseny, sauny, gabinety SPA. Dobrze oznaczone ścieżki pozwalają szybko i bez problemu odnaleźć szukane miejsce. Jeśli jednak mimo wszystko zgubimy się, pomoże nam profesjonalna i miła obsługa.

Chcesz popływać? Do twojej dyspozycji jest basen wielozadaniowy. Tutaj rozluźnisz mięśnie pod wodospadem lub zażyjesz biczy wodnych czy hydromasażu. Sportowcy z krwi i kości mogą sprawdzić swoje możliwości na sześciu 25-metrowych torach basenu głównego. Jest też coś dla dzieciaków – kanał dla statków, armatki wodne czy wyimaginowana wyprawa morska na replice statku. Dla nieco starszych przygotowano szybką, ale bezpieczną zjeżdżalnię. Ślizgom wodnym towarzyszą zawsze zaskakujące efekty świetlne i akustyczne.

SPA w Termach Warmińskich to doskonałe miejsce dla tych, którzy marzą o chwili wytchnienia od codzienności. Można tu skorzystać z szeregu atrakcji wodnych: basenów, jakuzzi, zjeżdżalni multimedialnej z efektami świetlnymi i akustycznymi, hydromasaży, biczy wodnych, a także strefy saun. W hotelowym SPA zadbamy o zdrowie korzystając z zabiegów, których bazą są wyłącznie naturalne składniki m.in. woda termalna, lecznicze błoto, żurawina, zioła, przyprawy korzenne.

Szkoleniowcy, biznesmeni, pracodawcy! Jeśli chcecie podnieść kwalifikacje swoim pracownikom możecie to zrobić w termach, organizując np. wykłady czy konferencje. Do waszej dyspozycji są cztery klimatyzowane sale wyposażone w profesjonalny sprzęt oraz bezprzewodowy internet.

Kto z nas nie marzy o tropikach? Gorące klimaty zapewni nam Strefa saun. Termy warmińskie mają jedną z najbogatszych ofert saun w kraju. To tutaj do naszej dyspozycji są: sauna fińska, parowa, saunarium, grota aromatyczna, grota solna, strefa różnorodnych natrysków z basenem zanurzeniowym i pojemnikami do zanurzania stóp.

— Sauny są jednym z hitów Term Warmińskich. Jednak źle użytkowane mogą nie przynieść spodziewanego efektu, zwłaszcza wówczas, gdy dopiero zaczynamy naszą przygodę z saunowaniem. Dlatego polecam skorzystanie z rad naszego saunamistrza, czyli osoby, która przeprowadza nie tylko rytuały saunowe, ale także uświadamia i edukuje gości w zakresie higieny zdrowia i bezpieczeństwa podczas korzystania z saun — mówi Natalia Rybicka, manager SPA Term Warmińskich.

Termy Warmińskie znajdują się w Lidzbarku Warmińskim, przy trasie nr. 51. Nie musisz wjeżdżać do miasta. Na gości czekają dwa parkingi. Kr

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB