Zmarł lubawianin zarażony wirusem świńskiej grypy

2009-12-12 00:00:00



Według naszych nieoficjalnych informacji w iławskim szpitalu zmarła druga osoba zarażona wirusem świńskiej grypy. Tym razem jest to mieszkaniec Lubawy.

Mężczyzna trafił do Szpitala Powiatowego w Iławie we wtorek. Jego stan był ciężki. Niestety mieszkaniec Lubawy zmarł w sobotę przed południem. To najprawdopodobniej druga ofiara śmiertelna, u której stwierdzono wirusa A/H1N1. Informacji tych nie udało nam się jeszcze potwierdzić w szpitalu.
Przypomnijmy, że we wtorek w Iławie zmarła 55-letnia kobieta, u której także stwierdzono obecność tego bardzo groźnego wirusa. Nie wiadomo, czy bezpośrednią przyczyną śmierci była świńska grypa, ponieważ pacjentka cierpiała też na inne choroby.
Uwaga! To jest archiwalny artykuł. Może zawierać niaktualne informacje.