Według naszych nieoficjalnych informacji w iławskim szpitalu zmarła druga osoba zarażona wirusem świńskiej grypy. Tym razem jest to mieszkaniec Lubawy.
Mężczyzna trafił do Szpitala Powiatowego w Iławie we wtorek. Jego stan był ciężki. Niestety mieszkaniec Lubawy zmarł w sobotę przed południem. To najprawdopodobniej druga ofiara śmiertelna, u której stwierdzono wirusa A/H1N1. Informacji tych nie udało nam się jeszcze potwierdzić w szpitalu.
Przypomnijmy, że we wtorek w Iławie zmarła 55-letnia kobieta, u której także stwierdzono obecność tego bardzo groźnego wirusa. Nie wiadomo, czy bezpośrednią przyczyną śmierci była świńska grypa, ponieważ pacjentka cierpiała też na inne choroby.
Przypomnijmy, że we wtorek w Iławie zmarła 55-letnia kobieta, u której także stwierdzono obecność tego bardzo groźnego wirusa. Nie wiadomo, czy bezpośrednią przyczyną śmierci była świńska grypa, ponieważ pacjentka cierpiała też na inne choroby.