Miej zdrowie pod kontrolą - zrób bezpłatne badania profilaktyczne!

2015-04-22 09:09:52 (ost. akt: 2015-04-22 09:27:00)
Miej zdrowie pod kontrolą - zrób bezpłatne badania profilaktyczne!

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: sxc.hu

Już w sobotę 25 kwietnia Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland na terenie Galerii Warmińskiej w Olsztynie odbędzie się V edycja ogólnopolskiej inicjatywy o nazwie "Zdrowie pod Kontrolą". Wydarzenie będzie trwało od 11:00 do 19:00 - chętni będą mogli zrobić sobie bezpłatne badania profilaktyczne czy skorzystać z porady specjalisty.

Przez cały czas trwania imprezy studenci medycyny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie będą wykonywać bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego, poziomu glukozy i cholesterolu we krwi, stężenia wydychanego tlenku węgla, a także zawartości wody i tkanki tłuszczowej w organizmie.
Będzie można poddać się badaniu EKG oraz spirometrii czy uzyskać porady dietetyczne, okulistyczne, stomatologiczne i wiele innych.

Dla najmłodszych przygotowano "Szpital Pluszowego Misia" - wyjątkową zabawę, podczas której przyszli lekarze zatroszczą się o potrzeby zdrowotne ukochanych pluszaków Państwa pociech.

Wszystkie Panie w wieku 40 – 75 lat zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Funduszy Norweskich. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel.: 58 666 2 444.

Bezpłatne badania i konsultacje medyczne uświetni występ zespołu HLA, który propaguje ideę Transplantologii, w koncercie pod hasłem „Podziel się swoim HLA – zostaw Serce na ziemi”.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB