Wygraj vouchery na badania wykrywające raka!

2015-12-03 08:00:00 (ost. akt: 2015-12-03 08:13:26)

Na święta życzymy bliskim zdrowia. A może tak naprawdę je podarować? Weź udział w naszym konkursie i wygraj voucher na pakiet kompleksowych badań wykrywających raka.

Często kiedy wybieramy się do lekarza z niepokojącymi objawami, jest już za późno na skuteczne leczenie nowotworu. Dlatego właśnie tak ważna jest profilaktyka. Rak często rozwija się całymi latami, a jego wykrycie we wczesnym stadium rozwoju znacznie zwiększa szanse na wyzdrowienie.

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie po raz kolejny organizuje akcję „Podaruj życie – wykryj raka”. Do końca grudnia w cenie 99 zł można kupić i podarować swoim bliskim vouchery na kompleksowe badania profilaktyczne, które mogą wykryć nowotwór. W tym roku diagności szpitala przygotowali specjalne pakiety dla kobiet i mężczyzn:
- pakiet dla kobiet: nowotwory narządów płciowych (jajniki, macica), rak piersi, nowotwory płuc, trzustki, jelita grubego, wątroby, morfologia krwi, kości i ich metabolizm;
- pakiet dla mężczyzn: rak prostaty, zmiany nowotworowe trzustki, żołądka, wątroby, pęcherzyka żółciowego, jelita grubego, odbytu, płuc; morfologia krwi, test miażdżycowy, badanie wątrobowe.

UWAGA! Mamy dla Was 6 voucherów do rozdania – 3 dla pań i 3 dla panów. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.


Aby zdobyć voucher, wystarczy wysłać sms-a o treści go.konkurs.x, gdzie w miejsce x należy wpisać pan/pani i uzasadnienie, dlaczego warto się badać. Smsy należy wysyłać do 17 grudnia do godz. 23.59 pod numer 73601. Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Zwycięzcy konkursu zostaną o tym powiadomieni.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. abc #1874443 | 89.228.*.* 5 gru 2015 18:39

    Inicjatywa godna uwagi, ale w jaki sposób tyle badań da się wykonać za 99 zł? Mam wrażenie, że to dobry ( czyt. dochodowy ) prezent pod choinkę dla pomysłodawców akcji, a nie dla pacjentów. Co o tym sadzicie?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz