Smog a zdrowie. Czym nie wolno palić w piecu?

2016-10-23 08:00:00 (ost. akt: 2016-10-20 13:49:16)
Smog a zdrowie. Czym nie wolno palić w piecu?

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Archiwum

Smog jest efektem szkodliwych substancji, które przedostają się do powietrza w postaci dymu z kominów czy spalin. Sprawdźcie czym nie wolno palić w piecu, jakie kary za to grożą, a także jak smog wpływa na nasze zdrowie?

Szef sekcji ekologicznej Staży Miejskiej w Łodzi Marek Borowiecki mówi o działaniach podjętych przez strażników miejskich, które mają sprawdzić, czym mieszkańcy palą w piecach. Jakie mandaty są przewidziane? Specjalista chorób płuc prof. Cezary Pałczyński wyjaśnił, jak smog wpływa na nasze zdrowie.


Źródło; Dzień Dobry TVN/x-news.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. www #2095220 | 83.9.*.* 23 paź 2016 11:05

    Niech miast uruchomi kotłownię, która będzie oferować ogrzewanie taniej niż indywidualne. Każdy się chętnie podłączy. Ale kotłownie mają na celu tylko jedno. Jak najwięcej zarobić. W Szczytnie jest monopol. Jedna kotłownia na całe miasto oraz indywidualne ogrzewanie. Mieszkam w domku jednorodzinnym. Opalanie drewnem kosztuje mnie około 3000 na sezon. Jeśli będę mieć ogrzewanie w tej samej cenie ale nic nie będę musiał robić - z chęcią się podłącze. Teraz to jakaś parodia. Ogrzewanie indywidualne jest o wiele tańsze od zbiorowego. To są jakieś kpiny z ludzi. A władza udaje, że dba o czystość powietrza.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz