Wygraj voucher na badania wykrywające raka!

2016-12-15 08:00:00 (ost. akt: 2016-12-22 09:45:42)
Wygraj voucher na badania wykrywające raka!

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: pixabay.com

Wśród świątecznych życzeń najczęściej składamy te dotyczące zdrowia, bo w końcu to właśnie ono jest najważniejsze. A żeby o nie zadbać, potrzebna jest odpowiednia profilaktyka. I możemy ją naszym bliskim... podarować. W postaci vouchera na badania, które mogą wykryć groźne nowotwory. Uwaga! Zgłoszenia przyjmujemy jeszcze tylko dzisiaj!

Wiele groźnych chorób można wyleczyć, jeśli wykryje się je odpowiednio wcześnie i podejmie odpowiednie leczenie. W przypadku nowotworu ta szybkość reakcji ma szczególne znaczenie. Rak może rozwijać się latami, nie dając o sobie znać. Często gdy wybieramy się do lekarza z niepokojącymi objawami, jest już za późno na podjęcie skutecznej terapii. Wykrycie raka we wczesnym stadium znacznie zwiększa szanse na wyleczenie, dlatego tak ważna jest odpowiednia profilaktyka i wykonywanie badań.

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie po raz kolejny organizuje świąteczną akcję profilaktyki zdrowia „Podaruj życie – wykryj raka”. W ubiegłym roku przebadanych zostało przeszło 2000 osób, wśród których wykryto przypadki wymagające dalszej diagnostyki i leczenia.

Przedmiotem akcji „Podaruj życie – wykryj raka” jest zwrócenie uwagi mieszkańców regionu na profilaktykę chorób nowotworowych. W tym celu szpital udostępnienia pacjentom profesjonalne badania laboratoryjne złożone z zestawu nowoczesnych odczynników, pozwalających wykryć bezobjawowe zmiany rakowe bezpośrednio z osocza krwi. Oferowane przez szpital pakiety diagnostyczne zostały oparte na najnowocześniejszych technikach laboratoryjnych. Badania zostały też dobrane pod kątem tych chorób nowotworowych, które najczęściej dotykają nasze społeczeństwo i powodują wysoką śmiertelność.

Po konsultacjach medycznych diagności przygotowali następujące panele:
Kobiety: nowotwory narządów płciowych (jajniki, macica); rak piersi; nowotwory płuc, trzustki, jelita grubego, wątroby; morfologia krwi, kości i ich metabolizm, mikroelementy.
Mężczyźni: rak prostaty; zmiany nowotworowe trzustki, żołądka, wątroby, pęcherzyka żółciowego, jelita grubego, odbytu, płuc; morfologia krwi, test miażdżycowy, badania wątrobowe.

Wymienione pakiety można kupić w Miejskim Szpitalu Zespolonym w Olsztynie do 31 grudnia w cenie 99 zł. Ale można je też wygrać w naszym konkursie. Mamy dla Was 4 vouchery na badania: 2 dla kobiet i 2 dla mężczyzn. To świetny pomysł na podarunek pod choinkę dla najbliższej osoby.

Aby zdobyć jeden voucher, wystarczy wysłać sms-a o treści go.konkurs.x, gdzie w miejsce x należy wpisać pan/pani i krótką odpowiedź na pytanie: dlaczego warto się badać? Sms-y należy wysyłać do 21 grudnia do godz. 23.59 pod numer 73601. Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Zwycięzcy konkursu zostaną o tym powiadomieni.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB