"Wegetarianin" — z nami zjesz na zdrowie

2015-03-27 16:00:00 (ost. akt: 2015-03-30 11:00:34) Artykuł sponsorowany
Wegetarianin — z nami zjesz na zdrowie

Autor zdjęcia: Wegetarianin

Szukasz zdrowej, ekologicznej żywności? Nie znajdziesz jej w hipermarketach. Zajrzyj na Wegetarianin.pl i przekonaj się, że zdrowe produkty żywnościowe możesz kupić szybko i bez wychodzenia z domu.

Sklep "Wegetarianin" to nie tylko bogaty asortyment, ale też ponad 20-letnia tradycja — firma działała na olsztyńskim rynku na długo przedtem, zanim pojawiła się moda na ekologię. Także dziś, choć sklepów ze zdrową żywnością pojawia się coraz więcej, "Wegetarianin" wyróżnia się wysoką jakością produktów oraz przystępnymi cenami. Bo zdrowa żywność wcale nie musi być droga i niedostępna dla przeciętnego konsumenta.


Jeden sklep, tysiące produktów


W pełnym zdrowia sklepie można znaleźć wszystko, czego świadomy konsument potrzebuje w kuchni: żywność ekologiczną, bezglutenową, niskobiałkową, wegetariańską, a także regionalne produkty spożywcze, szeroki wybór naturalnych przypraw i herbat.Ofertę uzupełniają kasze, ziarna, miody, bakalie, zdrowe oleje i oliwy. Jest z czego wybierać — ponad 2,5 tysiąca produktów gwarantuje, że każdy z pewnością znajdzie coś na miarę swoich potrzeb i upodobań smakowych.


Oczyszczający czystek


Najnowszym prozdrowotnym hitem, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, jest czystek. To unikalne zioło jest bogatym źródłem polifenoli, ma właściwości antyoksydacyjne, wzmacnia układ odpornościowy i opóźnia procesy starzenia. Co więcej, wypłukuje z naszego organizmu toksyny i metale ciężkie. Warto kupić i wypróbować — pierwsze efekty zauważymy już po 4-tygodniowej kuracji czystkiem.


Zamów online, odbierz w sklepie


Po zdrowe zakupy w sklepie "Wegetarianin" możemy wybrać się do siedziby sklepu przy ulicy Kołobrzeskiej12 w Olsztynie lub do sklepu internetowego. Dzięki temu oferta sklepu trafia do szerszej grupy odbiorców niż tylko mieszkańcy miasta i okolic. Prosty i przejrzysty sklep internetowy sprawi, że zakupy potrwają zaledwie parę chwil. Zamówienie można odebrać bezpośrednio w sklepie lub zostanie dostarczone pod wskazany adres kurierem.